U2K Mühendislik Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi Ulaş Utku Kale tarafından kuruldu.

U2K, inşaat sektöründe edindiği proje ve mühendislik  deneyimlerini müşterilerinin taleplerine göre faaliyet alanını genişleterek sektörün ihtiyacı olan konularda çözüm ortaklığını başarılı bir şekilde uygulamaktadır.

Her türlü mimari plan, proje tasarımını ve taahhüdünü yapmak, şartnameleri oluşturmak, bunları uygulamaya koymak, fenni mesullük almak, proje yöneticiliği ve ilgili resmi kurumlardan her türlü inşaat ve iskan ruhsat işlemleri almak, çizmiş olduğu projeler üzerinde tadilat ve uygulamalar, üç boyutlu modelleme çizimi, peyzaj projesi ve uygulaması, dekorasyon tadilat, röleve restorasyon ve onarım yapmak U2K’nın inşaat sektöründeki başlıca hizmetleridir.

2018 yılından beri de özellikle müşterilerin zorlandığı ve uzmanlık isteyen konular olan satın alma ve endirekt satın alma hizmetlerini de devreye sokarak proje yönetiminin ve süreçlerin uzman kadrosuyla tek bir elden yönetilmesine başlamıştır.

U2K’nın, çalıştığı müşterilerin arzu ve taleplerinin en hızlı, ekonomik ve doğru yapılması için her alanda sonuç odaklı, işini sahiplenen ve esnek bir firma olması en güçlü yanıdır. Uzun soluklu çalışma prensibi ile müşterileri ile beraber büyüyen, genç ve aranılan dinamik bir yapıdadır.

Verimlilik, sürdürülebilirlik ve uzmanlık içeren konulardaki tecrübesi ile U2K profesyonel yapısı ile güvenilir çözüm ortağınızdır.

Vizyon
70%
Proje Yönetim mühendislikleri alanlarında, Türkiye’de, seçkin kadroyla, kurum ve kuruluşlara etik değerler çerçevesinde uygulama, danışmanlık ve eğitim alanlarında nitelikli hizmet üreten lider bir kuruluş olmak.
Misyon
70%
Mühendislikte; güvenli, sağlıklı, dinamik ve barışık yapılı çevrenin oluşumuna katkı koymak. İleri mühendislik teknikleriyle yapılarda güvenilirliği geliştirmek, maliyetleri düşürmek. Projelerin başarısını arttırmak yolu ile kurumların başarısını ve sürdürülebilirliğini sağlamak, Proje Yönetiminin çalışanlara ve yöneticilere sağladığı konfor ve güveni oluşturmak, akademik ve iş dünyasının bilgi ve tecrübelerini paylaşmak.