Ne Yapıyoruz?

U2K olarak şirketlerin işgücü, satış ve verimliliklerinin yükselmesi, yönetim güçlerinin artması için inşaat, taahhüt, elektrik, ve mekanik danışmanlık hizmetlerimiz ile birlikte direkt ve endirekt satın alma, IK ve stratejik çözüm ortaklığı sağlıyoruz.

Çalıştığımız şirketlerin ihtiyaçlarını şirket yetkilileri ile birlikte analiz ederek, bu ihtiyaçlara getirebileceğimiz çözümler ile bir iş planı oluşturup, bu iş planının onayından sonra projelere başlıyoruz.

Oluşabilecek riskleri öngörüp, doğru yönetmek ve doğru yönlendirmek bizim işimizin temel amacı.

Hedeflerinizi ölçerek, o hedeflere ulaşabileceğiniz en etkin yolları kurguladıktan sonra uygulamaya ve süreç boyunca da denetlemeye devam ediyoruz.

İnşaat, Elektrik, Mekanik İşleri Danışmanlığı
Proje Yönetimi Danışmanlığı
Satın Alma Danışmanlığı
Endirek Satın Alma Danışmanlığı
Daha Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin!

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Olarak Neler Yapıyorsunuz ?
Firmaların Kurulumundan üretime geçen sürede tüm satın alma ve projelendirme planlama ve operasyonel faliyetlerinde yer alıyoruz
Danışmanlık hizmeti almak istiyorum, hangi adımları izlemeliyim?
Öncelikle Danışmanlık Başvuru Formunu dolduruyorsunuz, uzmanlarımız sizinle irtibata geçiyor ve anlaşmaya kadar süreç takip ediliyor.
Endirekt Satın Almayı Biz Nasıl Yönetiyoruz?
İhtiyacın belirlenmesi ve talep eden tarafından onaylanması
Proje çizimlerinin yapılması.
Teknik satın alma şartnamesinin oluşturulması ve onaylanması
İşverenle birlikte tedarikçinin seçilmesi ve kontrol edilmesi (geçmiş performans , teknik altyapı , finansal yeterlilik, risk yönetimi, etik ve yasal konular)
Tedarikçiye sipariş hazırlanması ve projeye özel sözleşme hazırlanması
Hizmet yada malın imalat aşamasında gerekli kontroller yapılarak teslim alınması
Ödeme yapılması için hak ediş hazırlanması (tedarikçi ve işveren tarafından imzalı doküman)
Ödeme yapılması
Garanti sürecinde tedarikçi takibi
Isıtma Soğutma Sistemlerinde Enerji Tüketimini Belirleyen Faktörler Nelerdir?
Isıtma Soğutma Sistemi istenilen hava kalitesi ve termal kalite enerji tüketimini belirlemede önemlidir. Aydınlatma ve diğer ekipmanlar sayesinde içeride üretilen ısı enerjisinin karakteristik özelliği ve yeri de enerji tüketimine neden olan başlıca unsurlar olarak bilinmektedir.

Bir yapının veya fabrika gibi entegre yapı gruplarının temelden veya bakım gerektiren süreçlerinde tek bir elden 360 derece planlama ve anahtar teslim uygulamalar ile projelerinize hız ve verim kazandırmaktayız.

Satın almadaki takip süreciniz nedir?
İlk olarak işin işleyişine göre araştırma yapılıp firmalardan detaylı teklifler ve pazarlıklarla işi sonuçlandırıyor en uygun fiyat garantisini veriyoruz...